Professionele kniebescherming

Alternatief voor Fento kniebeschermers

Voor vakmensen die dagelijks op hun knieën werken, zoals stratenmakers en hoveniers, is goede kniebescherming essentieel. Veel professionals zijn bekend met Fento, maar zoeken soms naar een alternatief voor Fento kniebeschermers met een andere opbouw of eigenschappen.

De kniebeschermers van Orit zijn ontwikkeld voor intensief gebruik, met een focus op duurzaamheid, comfort en praktische inzetbaarheid op de werkvloer.

Ontwikkeld voor dagelijks professioneel gebruik
Technische opbouw

Verschillen in opbouw

Orit kniebeschermers
  • Interne veer voor drukverdeling
  • Gesloten EVA-constructie
  • Waterafstotend en slijtvast
  • Geen ophoping van zand of vuil
Fento kniebeschermers
  • Bekend merk in de markt
  • Werkt met schuim
  • Comfortgerichte demping

Beide systemen bieden goede bescherming, maar verschillen in techniek. Waar schuim vooral dempt, zorgt een andere constructie voor een meer gelijkmatige verdeling van de druk.

In de praktijk

Gebruik in de praktijk

Bij werkzaamheden zoals straatwerk en groenvoorziening spelen omstandigheden zoals zand, water en vuil een grote rol. De constructie van deze kniebeschermers voorkomt dat zand, grind, vuil of water zich ophoopt, waardoor ze ook bij nat en intensief gebruik comfortabel blijven.

  • Minder gevoelig voor slijtage bij dagelijks gebruik
  • Waterafstotend materiaal
  • Geschikt voor ruwe en wisselende ondergronden
  • Praktisch in gebruik bij straatwerk en tuinwerk

Dit maakt ze geschikt als kniebeschermers voor stratenmakers en hoveniers die dagelijks werken onder uiteenlopende omstandigheden.

Assortiment

Beschikbare modellen

Afhankelijk van de zwaarte van het werk zijn er twee uitvoeringen beschikbaar.

OKB50 Heavy Duty

Geschikt voor dagelijks professioneel gebruik op wisselende ondergronden.

OKB55 Extra Heavy Duty

Ontwikkeld voor zwaar gebruik en langdurig knielen op ruwe ondergronden.

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen

Ja, deze kniebeschermers worden vaak gekozen door vakmensen die op zoek zijn naar een andere technische opbouw en praktische eigenschappen.

Ja, ze worden veel gebruikt door stratenmakers en zijn geschikt voor werken op zand, klinkers en beton.

Het verschil zit vooral in de constructie en hoe de druk tijdens het knielen wordt verdeeld.